احمد محمدولی طراح کتابخانه بلوتوثی در بین جوانان کارآفرین برتر کشور

دبیر بخش کارآفرین جشنواره ملی حضرت علی اکبر(ع) با اشاره به نقش کارآفرین در جامعه گفت: جوانان کارآفرین نیازمند نگاه ویژه مسئولین هستند.

 به گزارش ستاد خبری جشنواره ملی حضرت علی اکبر(ع)، محمد امین زارعی دبیربخش جوان کارآفرین گفت: 420 جوان کارآفرین در این دوره از جشنواره شرکت کردند از این بین 93 نفر حائز امتیاز شده و در نهایت 43 نفر به عنوان جوان کارآفرین برتر به بخش داوری راه یافتند.

 دبیر بخش کارآفرین جشنواره ملی حضرت علی اکبر(ع) با اعلام این که این بخش در محورهای مختلف صنعت کشاورزی، دامپروری و شیلات ، خدمات ، ارتباطات و فناوری اطلاعات ، تجارت و بازرگانی ، پزشکی - بهداشت و درمان ، فرهنگی - اجتماعی و آموزش و پژوهش  برگزار شد ادامه داد جوانان برتر هر بخش تجلیل می شوند.

 زارعی ادامه داد: شاخص های مختلف را برای جوانان کارآفرین برتر، در نظر گرفته ایم  که توسط صاحبنظران مورد داوری قرار گرفتند.

 وی با اشاره به اینکه هم اکنون تمرکز توطئه های دشمن  به سوی اقتصاد کشورمان است  کارآفرینی را با توجه به بیانات مقام معظم رهبری  عرصه جهاد اقتصادی و زیربنای کشور برای هدایت نظام به سوی آرمان های انقلاب اسلامی دانست.

 دبیر بخش کارآفرین در پایان با اشاره به اینکه جوانان کارآفرین نیازمند نگاه ویژه مسئولین هستند جشنواره حضرت علی اکبر(ع) را گامی موثر برای توسعه کارآفرینی در کشور دانست.

 احمد محمدولی طراح کتابخانه بلوتوثی در بین جوانان کارآفرین برتر کشور


 

/ 0 نظر / 50 بازدید