کتابخانه بلوتوثی اخلاق

کتابخانه اخلاق مدیریت فرهنگی هنری منطقه 14 اولین کتابخانه بلوتوثی ثابت در سطح منطقه را با بیش از 1000 منبع اطلاعاتی از اول دی ماه راه اندازی کرده است.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای اخلاق، کاووس صفایی نایینی مدیر فرهنگی هنری منطقه 14 خبر از راه اندازی کتابخانه بلوتوثی داد و افزود: با همکاری امور کتاب و کتابخانه های سازمان فرهنگی هنری کتابخانه بلوتوثی به عنوان کتابخانه دیجیتالی با هدف ارتقای سطح معلومات و آگاهی های شهروندان همچنین فراهم کردن زمینه های ترویج فرهنگ مطالعه در هر زمان و مکان و استفاده از ابزارهای نو ظهور با شعار«تلفن همراه،کتاب همراه»راه اندازی کرده است.
صفایی خاطر نشان کرد: در این طرح سعی کرده ایم که کلیه منابع اطلاعاتی شامل: کتب مرجع( فرهنگ ها، لغت نامه ها و ...)، نقشه ها و اطلس ها، داستان های اصیل و قومی ایرانی و کتب مرجع فوری تهیه و در اختیار شهروندان قرار دهیم.
بنابراین علاقمندان می توانند همه روزه از ساعت 8 تا 20 با مراجعه به کتابخانه اخلاق فایل کتب‌های تدوین شده در قالب های صوتی و تصویری مکتوب را به صورت رایگان، در سریعترین زمان از طریق تلفن همراه خود دریافت کنند.
کتابخانه فرهنگ سرای اخلاق در میدان شهدا، خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان شهید کاظمی، جنب پارک گلزار طبقه سوم و به شماره تلفن 33312303 واقع است. 

منبع: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

/ 0 نظر / 6 بازدید